Czy Autocad tyle kosztuje?

Profesjonaliści, którzy zajmują się tworzeniem różnych wizualnych projektów, chcieliby korzystać z najlepszych możliwych programów. Niekiedy jednak okazuje się, że ze względu na wygórowaną cenę, nie każdy może pozwolić sobie na korzystanie z takich aplikacji. Czy podobnie jest w przypadku programu autocad?

Autocad to aplikacja przeznaczona głównie dla inżynierów, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem różnego rodzaju obiektów w dwu i trójwymiarze. Jeszcze do niedawna program ten był kompatybilny wyłącznie z systemem Mac OS X, ale obecnie można nabyć także wersję, która będzie obsługiwana przez Windows 8. Warto zauważyć, że oprócz wielu funkcjonalności, jakie pozwalają wykonać fachowe szkice brył, można również skorzystać z narzędzi, za pomocą jakich uda się wyeksportować dane do formatu DWG.

Dużym ułatwieniem jest również możliwość przekształcenia modeli w dokumenty konstrukcyjne. Można także tworzyć animacje, dzięki którym uda się w łatwy sposób wyeliminować różne błędy na etapie projektowania. Ponadto program ten będzie idealny dla tych, którzy cenią sobie mobilne narzędzia. Z oprogramowania można bowiem korzystać zarówno na komputerze, jak i w chmurze.

Warto wpisać w wyszukiwarkę frazę autocad cena i odwiedzić serwis, który oferuje tę aplikację. Wybierając pakiet Autodesk AutoCAD Design Suite, można go wykupić w trzech różnych wersjach: Standard, Premium i Ultimate. Każda z nich gwarantuje dostęp do najlepszej jakości narzędzi, z tym że wersje Premium i Ultimate są wzbogacone o dodatkowe funkcjonalności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *